עיצוב גינות גג

בניית גינות גג היא אתגר.

התחשבות במגבלות אקלים והמקום המאפיינים גינות גג יחד עם הרבה יצירתיות ידע וניסיון מאפשרים לכם לצאת אל החלל החיצוני לתוך הרמוניה של צמחים ומגוון אפשרויות הנותנות תחושה של גן לכל דבר.

עיצוב גינות גג מושפע ממספר פרמטרים מרכזיים: החל מבחירת הצמחייה, התאמה לכיווני האוויר ועד הכנת הגג בהתאם לקווי הניקוז וההשקיה, אין ספק שתחום הגינון שינה את פניו לאורך השנים האחרונות – לחיוב. במילים אחרות, אם בעבר אנשים הסתפקו במספר אדניות, כיום רבים מאתנו פונים אל שירותיו של אדריכל נוף כדי לעצב את גג המבנה – וליצור את גינת חלומותינו. מעוניינים גם אתם להגשים חלום זה? אנו מזמינים אתכם לפנות אל כפיר פישר – אדריכלות נוף.

עיצוב גינות גג: מידע חשוב

רבים מאתנו בוחרים בעיר על פני הכפר. וזאת בשל הקרבה לעבודה, ללימודים או לבתי הספר של הילדים. אין ספק שישנם יתרונות רבים למגורים בלב העיר, הרי הכול נמצא במרחק הליכה! עם זאת, וכדי ליהנות מרגעים של שקט ואוויר נקי, מומלץ לחשוב על פתרונות יצירתיים. אחד מהפתרונות המומלצים ביותר הינו עיצוב גינה בגג המבנה. כלומר, גם אם אינכם גרים בבית פרטי עם גינה צמודה, יש ביכולתכם ליהנות מריאה ירוקה ואינטימית: באמצעות תכנון ועיצוב גינה על גג הבניין בו אתם גרים.

למעשה, גינת גג מחזיקה ביתרונות רבים; יתרונות הכוללים, בין היתר, שמירה על פרטיות הדיירים והפחתת הרעש מהמבנים הסמוכים. בנוסף, יש ביכולתה לצנן את האוויר וזאת באמצעות העלים של הצמחייה. מעוניינים ליצור גינה על גג המבנה בו אתם גרים? עלייכם לקחת בחשבון מספר נקודות חשובות. ראשית, עלייכם לבחור את הסגנון הכללי של הגינה: החל מבחירת העציצים, סוג הפרחים והצמחייה לצד היבטים רבים נוספים. בנוסף, יש לתכנן היטב את קווי ההשקיה והניקוז. פעולה זו תתבצע על ידי יצירת שכבת איטום ואף על ידי מכלים ופתרונות הצללה במידת הצורך.

עיצוב גינות על גגות – שלב אחר שלב

בין אם אתם מעוניינים לארח חברים ומשפחה ובין אם ברצונכם ליהנות מקרני השמש החמימות, עיצוב גינות מרפסת יענו על תכניות אלו – והרבה מעבר לכך. במילים אחרות, כדי ליצור פינה ירוקה וקסומה בה תזכו למעט פרטיות עם יקירכם, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל כפיר פישר – אדריכלות נוף. לאורך פגישת הייעוץ עם כפיר פישר, תנתחו יחדיו את תנאי השטח, תבנו את התכנית הרעיונית ואף תתכננו את מגוון האלמנטים העיצוביים עבור הגן.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים