עיצוב גינות מרפסת

עיצוב גינות מרפסת ישדרג את המרחב האישי שלכם באופן משמעותי. נהנים לבלות עם הילדים על המרפסת? מבלים שעות ארוכות מתחת לקרני השמש החמימה? כדי להפוך כל שטח עירוני לייחודי ויפיפה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל כפיר פישר – אדריכלות נוף. שיתוף פעולה עם מומחה זה יוביל אתכם לתוצאה הרצויה: גינה מעוצבת ומרשימה בזכותה תקבלו מחמאות רבות מהמשפחה ומהחברים.

עיצוב גינות מרפסת: להקדיש לכך מחשבה רבה

לאורך השנים האחרונות, ניתן לראות בישראל מגמה ברורה: בנייה לגובה. במילים אחרות, ובין אם מדובר במגדלים יוקרתיים למגורים או שמא מדובר בבניינים אחרים, מדובר בפתרון מערבי הנותן מענה על צמצום שטחי הקרקעות. במקביל לכך, וכדי ליצור אווירה נינוחה וביתית בחללים אלו, דיירים רבים פונים לפתרון הבא: תכנון גינה מעוצבת במרפסת שלהם.

גרים בפנטהאוז ומעוניינים בעיצוב גינות גג? המרפסת של דירתכם זקוקה לריענון? כך או כך, מדובר במלאכה מבורכת בסופה תזכו לגינה מרהיבה ביופייה. מה כולל תהליך תכנן הגינה במרפסת? נעבור על מספר נקודות עיקריות:

  1. בחירת הצמחייה – החל מפרחים ועד עצי פרי – אפשרויות הצמחייה העומדות בפניכם הן רבות. עם זאת, ובשל ריבוי האופציות, קל ללכת לאיבוד. בשל כך, חשוב ליצור אחידות בעת תכנון הגינה. במילים אחרות, וכדי שגינתכם תראה מרשימה והרמונית עוד שנים רבות, נמליץ לכם לחשוב כיצד היא תראה בבגרותה לאחר שהצמחייה תגדל. תמונה זו, אשר תופיע בראשכם, תסייע לכם לתכנן כראוי גינה טבעית בעלת סגנון ייחודי התואם את אופייה של המרפסת.
  2. אלמנטים נוספים – לצד תכנון מערכת הניקוז וההשקיה, מומלץ להקדיש מחשבה גם לאלמנטים הבאים: יצירת חיפויי קירות, קירות ירוקים, רצפת דק ועוד; היבטים ייחודים ודקורטיביים אשר ישדרגו את המרפסת משמעותית וישתלבו היטב עם הצמחייה שבחרתם.

עיצוב גינות מרפסת – ליהנות מהנוף לאורך כל השנה

רבים מאתנו חולמים על דירה חמימה, גדולה עם רעפים אדומים. לחלום זה מומלץ להוסיף גם גינת מרפסת מעוצבת ופורחת. כך, תוכלו ליהנות מהנוף לאורך כל השנה יחד עם האנשים היקרים לכם. אם גם את מעוניינים להגשים יעד זה, מומלץ לפנות אל כפיר פישר – אדריכלות נוף, וליהנות משירותיו של סטודיו בעל מוניטין גבוה בעיצוב ובתכנון גינות.

עיצוב גינות מרפסת עם אדריכל הנוף כפיר פישר

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים