עיצוב גינות פרטיות

עיצוב גינות פרטיות יתבצע אך ורק על ידי אדריכל נוף המוסמך לכך. מעוניינים ליצור פינה נעימה בה ילדיכם ישחקו? מזמינים אורחים לעיתים קרובות ומעוניינים ליצור לכבודם גינה ירוקה ופורחת? תכנון הגינה הפרטית הצמודה לביתכם דורשת מחשבה רבה; תכנון המתבסס על מספר פרמטרים שונים. כדי להתחיל במלאכת העיצוב של הגינה הפרטית, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל כפיר פישר – אדריכלות נוף. כפיר פישר הינו אדריכל נוף המחזיק בניסיון רב בתחום עיסוק וישמח ללוות אתכם בפרויקט מרתק זה – תוך ייעוץ, ליווי והקמת הגינה בסטנדרט עבודה מרשים.

מה כוללת מלאכת עיצוב גינות פרטיות

מלאכת עיצוב הבית מתחילה בתכנון הגינה הפרטית והקמתה. כדי להתחיל במסע מרתק זה, יהיה עלייכם לקבוע פגישת ייעוץ עם אדריכל נוף ולדון בנקודות הבאות:

  • שטח הגינה – אחד השלבים הראשונים והחשובים ביותר בעת תכנון הגינה הפרטית כולל בחינת השטח עצמו. למה הכוונה? כדי שניתן יהיה למצות את הפוטנציאל של הגינה הפרטית, יש לקחת בחשבון את גודלה של הגינה, כמו גם את גובה האדמה והאם היא מאפשרת שתילה של מגוון צמחים לצד היבטים חשובים נוספים.
  • סוג הצמחייה – החל מסוקולנטים, גינת פרחים הכוללת עציצים קבורים – כדי להקל על התחזוקה השוטפת של הצמחייה, פרחים וצמחים עונתיים או רב-עונתיים, עצים מסביבם תבנה גינת צל מעגלית לצד סוגים רבים אחרים של צמחים – אין ספק שהאפשרויות העומדות בפניכם הן אינסופיות.
  • אלמנטים נוספים – לצד הכנת הקרקע של הגינה, בחירת הצמחייה ומיקומה המדויק בשטח הגינה ועוד, ישנם אלמנטים נוספים בזכותם תוכלו לעצב את הגינה. אלמנטים אלו כוללים, למשל, בריכות דגים או שימוש באלמנטים אחרים של מים, ריצוף עם אבנים מיוחדות לצד פינות ישיבה.

עיצוב גינות פרטיות – אך ורק בסטודיו כפיר פישר אדריכלות נוף

תכנון גינה פרטית ועיצובה יתבסס על מספר היבטים שונים; אלמנטים אשר יגשימו את חלומכם וייצרו את גן העדן הירוק תמיד. אם גם אתם מעוניינים להגשים את החזון העיצובי שלכם, מומלץ לפנות אל כפיר פישר – אדריכלות נוף. כפיר פישר הינו מומחה בתכנון גנים ובהקמתם, מחזיק ברקע ובניסיון כדי לעמוד בדרישות לקוחותיו וכמובן – להעניק לכל אחד ואחת מהם יחס אישי ואדיב.

עיצוב גינות פרטיות קטנות וגדולות עם כפיר פישר אדריכלות נוף

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים