תכנון גינות

תכנון גינות מוקפד יוביל לפינה קסומה – ללא כל צל של ספק. מעוניינים ליהנות ממרפסת הדירה שלכם? גרים בבניין דירות ורוצים ליצור גינה ירוקה על גג המבנה? אין בעיה! החל מיצירת צל בגינות אלו, חלוקה לאזורי פעילות, ביצוע המדידות וההכנות הרלוונטיות ועוד – בזכות כפיר פישר – אדריכלות נוף תוכלו להפוך כל פינה רגילה להרמוניה יפיפייה ויוצאת דופן. למה אתם מחכים? צרו קשר עמנו עוד היום!

תכנון גינות מרפסת וגג

רבים מאתנו נהנים מהמראה הירוק והמרהיב של הכפר והקיבוץ – אך גרים בלב העיר. כדי ליהנות משני העולמות, מומלץ להתחיל בפרויקט חשוב ביותר: תכנון גינות. אילו סוגי גינות קיימים? נבחן את חלקן כעת:

  • גינות מרפסת כל בית צריך מרפסת, אבל כדי להפיק את המיטב משטח מואר זה מומלץ ליצור גינה ירוקה; פינת חמד בה אתם, משפחתכם המורחבת והחברים הקרובים תוכלו ליהנות יחדיו וליצור זיכרונות בלתי נשכחים. במילים אחרות, יצירת גינה במרפסת היא ההוכחה לכך שניתן לגור בלב העיר ולהרגיש בכפר. כיצד תוכלו גם אתם לתכנן גינה זו בשטח יחסית מוגבל כמו מרפסת הדירה? ראשית, יהיה עליכם לבחור את הצמחייה האהובה עלייכם כמו גם שתילים מיוחדים התואמים שטח ייחודי זה. במקביל, יהיה עלייכם לתכנן היטב את מערכת הניקוז וההשקיה של הצמחייה. כך, תוכלו לשמור על המראה האסתטי לאורך כל ימות השנה – ובנוחות.
  • גינות גג בדומה לתכנון הגינה במרפסת, גם את גינת הגג יהיה עלייכם לתכנן באופן מדוקדק עד כמה שניתן. למה הכוונה? החל מחלוקת השטח, תכנון האור ויצירת צל, בחירת הצמחייה המתאימה כמו גם תכנון מערכת הניקוז של הגג – כדי ליצור אווירה קסומה על גג הבניין לאורך כל שעות היום, יהיה עלייכם להקדיש לכך מחשבה רבה. עם זאת, ובשונה מתכנון הגינה במרפסת, בעת תכנון הגינה על המרפסת יש לקחת בחשבון את קרני השמש הישירות. בשל כך, תכנון גינה זו דורש תשומת לב מעט שונה וייחודית.

תכנון גינות מקצועי שיגשים לכם את החלום

חולמים על גינה פורחת וירוקה? אין זו אגדה! כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל כפיר פישר –אדריכלות נוף. לאורך תהליך העבודה המשותף, נקשיב לצרכיו השונים של הלקוח, נציג בפניו את מגוון האפשרויות העומדות מולו ואף את העלויות הדרושות לצורך הגשמת חלומותיו. מוזמנים ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים